نسيمي كز بن آن كاكل آيو
مرا خوشتر زبوي سنبل آيو
چو شو گيرم خيالش را درآغوش
سحر از بسترم بوي گل آيو

/ 28 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قصه گوی آبی

چه شعر خوبی !! من ازش کـــــــــلی خاطره دارم !!

لعيا

با این جریان ياد فيلم عروس آتش افتادم اون قسمتش که ميگه:هيچ چيزی خطرناکتر از عقايد غلطی که تو ذهن آدما جا ميفته نيست حتا بخاطرش سر هم ميبرن!...درباره سوالتم:٬٬ من هيچ عقيده ای ندارم٬هيچ عقيده ای! چيزی که فراوان است عقيده است٬همه جا را پر کرده.کتابخانه ها٬کافه ها٬کله آدمها لبالب از فکر و عقيده است٬٬ ...همه فقط ميخوان حرف خودشونو بزنن دريغ از درد مشترک!

لعيا

معذرت ميخوام کامنت قبلی برای اينجا نبود!!! //...تو حال و هواش نيستم ولی شعر قشنگيه..موفق باشين

ميعاد

شنيديد که مدعی دروغی انرژی درمانی هم شعر ميخونده و آهنگ اجرا ميکرده. خيلی مسخره است که آدمی که ادعای دارا بودن يه نيروی خدادادی رو ميکنه اين همه مسخره بازی داشته باسه

الميرا

سلام. من برنامه اش را در فيلمی ديدم . راستی فيلمش رو هم توی خيابون ها هم می فروشند. تازه يه خبر جالب اينکه از هر کس چه در ايران و چه در خارج هر چه قدر می خواسته پول ميگرفته و هر کس که شفايی نمی گرفته که اکثر مردم را تشکيل می داده به آنها می گفته حتما خدا نخواسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! علی اکبری آخه تو موقعی که می خواستی به کسی انرژی بدی از خدا اجازه می گرفتی که حالا ميگی حتما خدا نخواسته!!!!!!!!!!!! از خدا می خوام يه عقل بهت بده.

سينا

اصلا اين علی اکبری همه ی کارهاش دروغ بوده حتی مدرک دکترا هم نداشته چه برسه به اين که بخواد از خداوند اجازه بگيره که اين ادم رو شفا بدم يا ندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا

سلام دوست خوبم .مطلب بسیار جالبی نوشته بودی .منم برات یه حرف تازه دارم و منتظر نظراتت هستم در ضمن می توانی به این سایت هم سر بزنی چون مطالب جالبی در این باره داره

علیرضا

معذرت ميخام اسم سايتو ننوشته بودم .اينه: http//:www.moddaee.blogfa.com

نیلوفر

سلام عید شما مبارک

مهرانا

من به شما عشق میورزم