روزمرگی

*

زير برگه هاي امتحاني اش نوشته بود : « ما برای خطا جلوه دادن حقيقت از هيچ تلاشی فرو گذار نمی کنيم .اما يک حقيقت همواره پايدار و انکار ناپذير است :اين که انسان به اندازه طبيعت الهی است و همانند فضای خالی بی حد و بی کرانه . » (1)

چقدر خوب بود همه ي استاد ها اينجور چيزهاي عجيب غريب زير برگه هاي امتحاني بنويسند. فرمول ها وقتي زياد مي شوند آدم را كلافه مي كنند، حتي اگر دوستشان داشته باشي.

**

امروز رفتم پيك نيك.كلي عكس گرفتم كه نمي دانم بگذارمشان اينجا يا نه.

***

كلي برگه دارم كه بايد صحيح شوند. بچه كه بود ماز اين كار خوشم مي آمد. حالا كابوس شده است اين برگه هاي بد خط با اين نامه هاي عجيب غريب ِ آخرشان. دانشجو هم دانشجوهاي قديم ....

****

 بايد روي دوتا مقاله كار كنم. اگر تا آخر اين هفته تمام شود با كلي تاخير به دنيا مي آيم و جشن مي گيرم.

(1) Aldous Huxley

 

 

 

 

 

 

/ 6 نظر / 7 بازدید
مجال

اميدوارم هميشه مثل الان سرزنده و شاد باشی

اميد

با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز: لططفا 5 دقیقه از وقت گرانبها یتان را به من بدهید و در عوض مطالب جالبی را بیاموزید. من با جست و جوی فراوان در سایتهای کسب درامد اینترنتی بالاخره به یک سیستم درامدزای قدرتمندبرخورد کردم و بعد از جست و جوی فراوان تحقیق در مورد ان و گرفتن بول از ان خودم به ان ایمان اوردم . شما هم با مطالعه کردن وبلاگم به این نتیجه می رسید همین روز هاست که خبر این سایت در تمام ایران بخش شود و کاری نکنید که از قافله عقب بمانیداگر مایلید ایمیل خود را در قسمت نظرات بنویسید تا شما را با ان اشنا کنم . فقط یک نکته به خاطر اینکه وقت اینترنتتان تلف نشود این وبلاگ را در کامبیتر خود سیو(ذخیره)کنید. با تشکر:امید http://www.omidnel123.blogfa.com ادرس وبلاگم: omidnel123@gmail.com ادری ایمیلم:

مليک بابا

چقدر خوشحال شدم از حال و هوای اینجا. مدتها بود اینجوری نخوانده بودمت . شاد زی

مرضی

آخ راست گفتی چقدر حال می کردم وقتی معلمها چيزی برام می نوشتن يک چيز خاص اما توی دانشگاه ما که از اين خبرها نبود!