وقتی
خورشید هم خودش را پشت سر تو قايم مي كند

يعني تو
ابری !‌
سیاه و تیره
شایدروزی بباری

حرف آخر :
این روزها پرم از شعر/ 14 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جف

سلام... جف: چه پست های سبک و راحتی!! مثل خود سهراب. لذت بخشه. جف به روزه. به زی...

فرزاد

سلام / بابا شاعر پس خودتو خالی کون / یه سر بیا پیشه من منتظرم

ديب دميني

سلام خوبی؟ وقتی به وبلاگ يه دوست خوب قديمی سر ميزنم و ميبينم که مينويسه و مثل هميشه قشنگ مينويسه خيلی خوشحال ميشم امیدوارم خوش و موفق باشی هميشه

سيد قاسم لاجوردي

سايت قشنگي داري . موفق باشي. آگه آدم پا كار براي جنگ حق عليه باطل هستي بسم الله . به قول قديميا هر كه دارد هوس كرب و بلا بسم الله . بياييد و در پست ثبت نام سپاه اينترنتي نظر بدين و ايده . http://sqlqassem.persianblog.ir http://www.boradeh.com

متخصص موبايل

^^^^^^^ اطلاعات تخصصي انواع گوشي هاي موبايل ^^^^^^^ سلام به همه دوستان عزيز؛ وبلاگ تخصصي موبايل همراه با اطلاعات كامل در مورد گوشي هاي مختلف موبايل راه اندازي شد. اگر موبايل داريد يا قصد داريد يكي از گوشيهاي موجود در بازار را خريداري كنيد پيشنهاد مي كنم قبل از آن اطلاعات مورد نياز خود را از طريق مراجعه به اين وبلاگ تهيه كنيد. www.nice-mobile.blogfa.com در صورتي كه مايل به تبادل لينك هستيد مي توانيد آدرس اين وبلاگ را در پيوندهاي وبلاگتان قرار دهيد و سپس به ما اطلاع دهيد تا متقابلا لينك وبلاگتان قرار گيرد.

حميد

سلام دوست عزیز خوبی؟ مطلب کوتاه جالبی بود. با مطلبی درباره خوشبختی از دست نوشته های خودم بروزم خوشحال میشم مثل همیشه بیای و من رو همراهی و دلگرم کنی. منتظر حضور سبزت هستم. موفق و شاد و خرم باشی زندگی فی نفسه مانند یک بوم سفید نقاشی است؛ هر چه بر روی ان بکشی همان می شود. می توانی رنج و محنت بر روی آن نقاشی کنی، از طرف دیگر می توانی نقش شادی و خوشبختی بر ان بیفکنی. شکوه و عظمت وجود انسانی تو در این آزادی خلاصه می شود. تو می توانی طوری از این آزادی استفاده کنی که زندگی ات به جهنم تبدیل شود، یا طوری که زندگی ات آکنده از زیبایی، نیکی،شادی و صفات بهشتی گردد. این به تو بستگی دارد. انسان دارای این ازادی است. دلیل اینکه در دنیا رنج و محنت وجود دارداین است که آدم ها نادان هستند و نمی دانند بر روی این بوم چه نقاشی کنند.

قيفاووس

((اینجا همه دروغ می گویند همه نگاه ها ازآدم فرار می کنندو من از دروغگو ها متنفرم ...اینجا نگاه ها فرسوده اند هوا سرد نیست سنگین است (چقدر هضم هوای سنگین سخت است !)....اینجا همه با هم قهرند انگار و انتظار تنها وجه تفاهم آدم هاست ...اینجاهمه منتظرند همه منتظریم ....اینجا درست زیر پای آسمان است ))

حامد

دلنشين بود . با خوندن مطالبتون - لحظه های قشنگی - برام رقم خورد . مرسی ... بای

bbb

abrhaye hame aalam shabo rooz dar delam megeryand!